środa, 17 sierpnia 2011

Liczby porządkowe

Wczoraj zaszalałam z zakupami. Wydałam równowartość 740 paczek papierosów albo 26 palet Sleeka.
Kupiłam (razem z TŻ oczywiście!): drewno na stół, kątowniki, satlowy pręt, dużą puszkę białej farby akrylowej, zlewozmywak, dwie baterie/krany, cztery nakrętki motylki, dwa wieszaki łazienkowe na prętach, trzy brakujące płytki na parapet, małą puszkę WD 40.... Castorama stała się rajem zakupoholiczki.

Ponieważ kompletowanie wyposażenia do mieszkania potrwa jeszcze co najmniej kilka miesięcy, założyłam sobie embargo na zakupy kolorówkowe ... do końca roku.
Zakładając tego bloga nie myślałam, że przyjdzie mi pisać tak smutnego posta :(

Oto moje ostatnie w tym roku zakupy - dwie plastikowe skrzynki narzędziowe. Oczywiście z Castoramy.

Mniejsza mieści w sobie cały mój zbiór lakierów, akcesoriów do zdobienia paznokci, odżywek i lakierów nawierzchniowych oraz pędzli, temperówek, aplikatorów, gumek do włosów.

 W większej zmieściłam cały swój kolorowy dobytek - róże, rozświetlacze, pudry, bazy, podkłady, korektory, cienie i paletki Sleek'a (szt 10), szminki, błyszczki, eyelinery, kredki i tusze do rzęs.

Wygląda skromnie, ale jest tego sporo.

Tym sposobem mam cały swój zbiór do makijażu i manicure w dwóch pojemnikach. Sprawdzi się przy przeprowadzce.

To wszystko musi mi wystarczyć do końca roku. Żadnych spontanicznych wypadów do Natury, Rossmana, Hebe, Sephory i osiedlowych sklepików. Żegnaj Paatalu i Allegro, do zobaczenia w przyszłym roku.

Niestety - szlaban musi być całkowity. Silna wola ma u mnie postać szczątkową, więc jakiekolwiek  odstępstwo od zasad pewno skończyłoby się katastrofą i haul'em totalnym.

Pozostaje mi jedynie wierzyć, że Święty Mikołaj przyniesie coś więcej niż garnki i ręczniki, uda mi się wygrać jakieś rozdanie lub/i nawiązać współpracę ;)


4 komentarze:

 1. No współpraca i rozdania to jakieś pocieszenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo tego masz :) Nie kupować kosmetyków przez kilka miesięcy... życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę takiej kolekcji, szczególnie sleekowych paletek ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie stalowy pręt, tylko gwint o fi 8 i długości metra. Poza tym jeszcze cztery sztuki kantówki sosnowej 40x40 i dwie sosnowe listwy na ramę. No i zawiasy :-)

  OdpowiedzUsuń